Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Napoli - Cherson

09:00 Неаполь Corso Arnaldo Lucci, 199 (in front of Hotel D'Anna)
12:00 Рим Via Tiburtina, metro Station "Rebibbia"
15:30 Флоренция Via Valfonda, 21 (50m near railway station )
17:30 Болонья Viale Pietro Pietramellara, 28 (50m near railway station )
19:00 Местре Margera, Rotonda Romea, 1, AUTOGRIL MARGERA EST (near 20m Holiday Inn Hotel)
16:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
20:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
22:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
23:30 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
02:00 Умань Bus Station, 1 Kievskaya str.
06:00 Одеса Central Bus Station, 58 Kolontayevskaya str.
08:30 Миколаїв Bus Station, Oktiabrskij prospekt 21
09:30 Херсон Bus Station, Budionnogo str.1
Перевізник: SAS Trans Service
Багаж: 1шт. до 30kg(60x40x20)-бесплатно, каждый след. - 1EUR/kg
Умови повернення: до 240 год. до від'їзду: 90%
від 240год. до 72 год. до від'їзду: 50%
менше 72год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 30% Дети 4-12 лет
50% Дети 0-4 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information