Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Санкт Петербург - Вулкэнешть

07:00 Санкт-Петербург Bus Station 2, 36 Nabereznaya Obvodnogo Kanala
07:00 Отачь Bus Station
07:30 Сороки Bus Station
08:00 Флорешти Bus Station str. Irmita 9
08:45 Бельци Request stop
09:00 Оргіїв Request stop
10:00 Кишинів Bus Station "NORD" str. Kalia Mosilor 2/1
10:45 Хинчешти Bus Station
12:00 Леова Bus Station
12:40 Кантемір Bus Station
13:30 Кагул Request stop
14:00 Вулканешти Bus Station
Перевізник: Rute AutoI nternationale
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 75%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 50%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information