Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Щецин-Винница-Днепр

05:00 Щецин Bus Station, Plac Grodnicki 1
08:10 Бидгощ Dworzec PKS, ul. Jagiellońska 58
09:10 Торунь Dąbrowskiego 26
12:10 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
13:10 Пйотркув-Трибунальський Ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
14:50 Кельце st. Czarnowska 12
16:50 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
19:30 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
22:00 Корчова customs PL-UA
00:01 Краковець customs (UA-PL)
01:40 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
04:00 Тернопіль Bus Station, 7 Zhyvova str.
05:00 Підволочиськ Bus Station, 15A Ternopilska str.
06:20 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
08:40 Вінниця Bus Station, 8 Kyivska str.
Перевізник: Гречанюк Виктор
Багаж: 1шт. до 30кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 100UAH/20PLN
Додаткова інформація: Перевозка животных и велосипедов в собранном состоянии разрешена, доплата - уточняйте у диспетчера.
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information