Podle času
Podle ceny

Autobusy Brno - Ostrava

Koupit jízdenky na autobus Brno – Ostrava: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Ostrava. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Ostrava a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ostrava levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
01:00 – 05:00 BrnoOstrava

4 hod. 0 min.

10:30 – 13:00 BrnoOstrava

2 hod. 30 min.

So

11:35 – 13:30 BrnoOstrava

1 hod. 55 min.

Út, Čt, Ne

13:40 – 16:00 BrnoOstrava

2 hod. 20 min.

Po, Ne

15:30 – 18:00 BrnoOstrava

2 hod. 30 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

15:30 – 18:00 BrnoOstrava

2 hod. 30 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

16:50 – 20:00 BrnoOstrava

3 hod. 10 min.

Ne

16:50 – 20:00 BrnoOstrava

3 hod. 10 min.

Po

18:15 – 20:55 BrnoOstrava

2 hod. 40 min.

Ne

20:30 – 22:15 BrnoOstrava

1 hod. 45 min.

Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Ostrava v roce 2018. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Ostrava. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

D.M.D. GroupPraha - Lviv

Všechno bylo v pořádku, jsem spokojená)

D.M.D. GroupBrno - Ivano-Frankivsk

Bez vážnějších připomínek.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací