За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Брно - Острава

Купити квитки на автобус Брно - Острава: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Острава. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Острава і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Острава дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
01:00 – 05:00 БрноОстрава

4 год. 0 хв.

Пт

10:30 – 13:00 БрноОстрава

2 год. 30 хв.

Сб

11:35 – 13:30 БрноОстрава

1 год. 55 хв.

Вт, Чт, Нд

13:40 – 16:00 БрноОстрава

2 год. 20 хв.

Пн, Нд

15:20 – 18:00 БрноОстрава

2 год. 40 хв.

Вт, Сб

15:30 – 18:00 БрноОстрава

2 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Пт

15:30 – 18:00 БрноОстрава

2 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

16:50 – 20:00 БрноОстрава

3 год. 10 хв.

Пн, Нд

18:15 – 20:55 БрноОстрава

2 год. 40 хв.

Сб, Нд

20:30 – 22:15 БрноОстрава

1 год. 45 хв.

Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Острава в 2018 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Острава. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Денисовка-ПлюсЛьвов - Прага

Отлично доехали

Денисовка-ПлюсПрага - Львов

Автобус и обслуживание хорошее, но почему-то без туалета внутри...

Денисовка-ПлюсКраков - Львов

Сідали з чоловіком в Кракові на Львів, багажник був забитий валізами, сама поїздка чудова, приїхали на 1 годину раніше, автобус комфортабельний, є зарядні пристрої, можна дивитись відео. Це вперше їдемо в такому автобусі, хоча ціна квитка мінімальна, ще є пільги. ДЯКУЮ ПЕРЕВІЗНИКОВІ.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Поездка прошла великолепно.

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Краков

Все сподобалось

PKP Denysivka-PlusДолина - Краков

Їхали з сином Долина-Краків 09.02.2018. Не буду повторюватися. Підтверджую всі позитивні і схвальні відгуки. Неблизька поїздка принесла задоволення.

PKP Denysivka-PlusПрага - Львов

Їхали з Праги до Львова. Комфортний автобус, ввічливі водії, кава, чай, Wi-Fi, зарядка для телефонів, телевізори в підголовниках. Все сподобалося)))

PKP Denysivka-PlusЛьвов - Прага

все отлично

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information