• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Autobusy Kolomyya - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Kolomyya – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Kolomyya do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 hod. 10 min.

Denně

09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 hod. 10 min.

Denně

11:00 – 00:30 KolomyyaKatowice

13 hod. 30 min.

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 hod. 30 min.

Denně

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 hod. 30 min.

So

14:35 – 04:35 KolomyyaKatowice

14 hod. 0 min.

Út, St, Pá, So

14:35 – 04:35 KolomyyaKatowice

14 hod. 0 min.

Út, Pá

16:30 – 05:20 KolomyyaKatowice

12 hod. 50 min.

St, So, Ne

17:10 – 05:25 KolomyyaKatowice

12 hod. 15 min.

Denně

18:00 – 06:30 KolomyyaKatowice

12 hod. 30 min.

Denně

19:05 – 06:05 KolomyyaKatowice

11 hod. 0 min.

Denně

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 hod. 50 min.

Po, Út, St, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Kolomyya do centra Katowice v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Kolomyya a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací