Według czasu
Według ceny

Autobusy Kolomyya - Katowice

Kup bilet na autobus Kolomyya – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kolomyya do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

11:00 – 00:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Pt

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

14:35 – 04:35 KolomyyaKatowice

14 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

16:30 – 05:20 KolomyyaKatowice

12 godz. 50 min.

Śr, Sb, Nd

17:15 – 05:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 15 min.

Codziennie

18:00 – 06:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:05 – 06:05 KolomyyaKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Kolomyya szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kolomyya oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information