Według czasu
Według ceny

Autobusy Kolomyya - Katowice

Kup bilet na autobus Kolomyya – Katowice: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Polska, Ceny przejazdu w Katowice. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Kolomyya do Katowice i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Katowice najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

09:20 – 21:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 10 min.

Codziennie

11:00 – 00:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Pt

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Pn, Śr, Pt, Nd

13:00 – 02:30 KolomyyaKatowice

13 godz. 30 min.

Wt, Cz, Sb

14:35 – 04:35 KolomyyaKatowice

14 godz. 0 min.

Wt, Pt, Sb

16:30 – 05:20 KolomyyaKatowice

12 godz. 50 min.

Śr, Sb, Nd

17:10 – 05:25 KolomyyaKatowice

12 godz. 15 min.

Codziennie

18:00 – 06:30 KolomyyaKatowice

12 godz. 30 min.

Codziennie

19:05 – 06:05 KolomyyaKatowice

11 godz. 0 min.

Codziennie

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

20:20 – 15:10 KolomyyaKatowice

18 godz. 50 min.

Pn, Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

Trasa na mapie

Jak z Kolomyya szybko dojechać do centrum Katowice w 2018 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Kolomyya oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Katowice. Czas w podróży: czas podróży do Polska, odległość w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.oЖешув - Калуш

Wszystko na czas. Nie było problemów. Polecam

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation