• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rzeszow - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 07:50 RzeszowTernopil

7 hod. 20 min.

Denně

00:30 – 07:40 RzeszowTernopil

7 hod. 10 min.

Denně

02:20 – 13:00 RzeszowTernopil

10 hod. 40 min.

Út, St, Pá, So, Ne

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po, Pá

02:45 – 12:00 RzeszowTernopil

9 hod. 15 min.

Po, Pá

17:20 – 02:00 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 02:00 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 02:00 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Denně

17:20 – 02:00 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Denně

19:30 – 03:45 RzeszowTernopil

8 hod. 15 min.

Po, Út, So

19:30 – 03:45 RzeszowTernopil

8 hod. 15 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

19:50 – 04:00 RzeszowTernopil

8 hod. 10 min.

Út

19:50 – 04:00 RzeszowTernopil

8 hod. 10 min.

Po, St, Čt, Pá, So, Ne

20:20 – 05:10 RzeszowTernopil

8 hod. 50 min.

Ne

21:10 – 03:10 RzeszowTernopil

6 hod. 0 min.

Denně

21:15 – 09:00 RzeszowTernopil

11 hod. 45 min.

Denně

21:30 – 05:30 RzeszowTernopil

8 hod. 0 min.

St

22:00 – 06:40 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Pá, So

23:00 – 07:30 RzeszowTernopil

8 hod. 30 min.

Po, Pá

23:00 – 07:30 RzeszowTernopil

8 hod. 30 min.

Po, Pá

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Ternopil v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací