Podle času
Podle ceny

Autobusy Rzeszow - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Rzeszow – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rzeszow do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:05 – 08:20 RzeszowTernopil

8 hod. 15 min.

00:10 – 10:05 RzeszowTernopil

9 hod. 55 min.

Denně

00:30 – 07:50 RzeszowTernopil

7 hod. 20 min.

Út, Čt, So

00:30 – 07:40 RzeszowTernopil

7 hod. 10 min.

Út, Čt, So

00:50 – 09:25 RzeszowTernopil

8 hod. 35 min.

Út, So

00:50 – 09:25 RzeszowTernopil

8 hod. 35 min.

Út

01:30 – 09:00 RzeszowTernopil

7 hod. 30 min.

02:05 – 09:45 RzeszowTernopil

7 hod. 40 min.

St, Ne

02:25 – 10:30 RzeszowTernopil

8 hod. 5 min.

Denně

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po

02:30 – 12:00 RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po

05:00 – 11:00 RzeszowTernopil

6 hod. 0 min.

Út, So

12:20 – 20:25 RzeszowTernopil

8 hod. 5 min.

Denně

14:00 – 21:20 RzeszowTernopil

7 hod. 20 min.

Po, St, Pá, So

18:00 – 02:40 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Po, Út, Pá

18:00 – 02:40 RzeszowTernopil

8 hod. 40 min.

Ne

19:50 – 04:40 RzeszowTernopil

8 hod. 50 min.

Ne

19:50 – 04:00 RzeszowTernopil

8 hod. 10 min.

Denně

21:00 – 05:30 RzeszowTernopil

8 hod. 30 min.

St

21:15 – 06:30 RzeszowTernopil

9 hod. 15 min.

Po

21:15 – 06:45 RzeszowTernopil

9 hod. 30 min.

Po

21:15 – 09:00 RzeszowTernopil

11 hod. 45 min.

Denně

22:00 – 07:00 RzeszowTernopil

9 hod. 0 min.

Denně

22:10 – 07:00 RzeszowTernopil

8 hod. 50 min.

Po, Út, Čt, Pá, So, Ne

22:30 – 07:00 RzeszowTernopil

8 hod. 30 min.

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rzeszow do centra Ternopil v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rzeszow a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Вроцлав

Не має wi-fi в автобусі, а так в принципі нормально.

ООО ТуристОдесса - Москва

Нормальная поездка, все прошло хорошо.

ООО ТуристКиев - Москва

Все четко по времени. Вай-фай и прочих радостей цивилизации не было, но за такую цену и не зачем их ожидатью

ООО ТуристМосква - Киев

Поездка прошла легко!Небольшая задержка из-за погодных условий.Рекомендую!

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Автобус опоздал на 1,5часа.....но эта нелепость не испортила настроение)))) Поездка благодаря водителям оказалась комфортной. Спасибо.

PAT TERNOPIL-16127Тернополь - Варшава

Автобус був нормальний,чистий.Коли їхав, в салоні було тепло,а коли на кордоні стояв - то трохи холодно.Прибув вчасно, згідно графіку. Рекомендую.

ООО ТуристМосква - Одесса

Автобус MAN, сиденья удобные, отодвигаются в проход, подножки. Границу прошли зам часа. В целом - рекомендую.

PrAT TERNOPILSKE ATP 16127Lviv - Krakow airport

The service is very good : the bus company call you one hour before the departure for to confirm the bus entrance. Travel time respected. Perfect !

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací