• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Ряшів - Тернопіль

Купити квитки на автобус Ряшів - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Ряшів в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
00:30 – 07:40 РяшівТернопіль

7 год. 10 хв.

Кожен день

00:30 – 07:50 РяшівТернопіль

7 год. 20 хв.

Кожен день

02:20 – 13:00 РяшівТернопіль

10 год. 40 хв.

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

02:30 – 12:00 РяшівТернопіль

9 год. 30 хв.

Пн, Пт

02:45 – 12:00 РяшівТернопіль

9 год. 15 хв.

Пн, Пт

17:20 – 02:00 РяшівТернопіль

8 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 02:00 РяшівТернопіль

8 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 02:00 РяшівТернопіль

8 год. 40 хв.

Кожен день

17:20 – 02:00 РяшівТернопіль

8 год. 40 хв.

Кожен день

19:30 – 03:45 РяшівТернопіль

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Сб

19:30 – 03:45 РяшівТернопіль

8 год. 15 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:50 – 04:00 РяшівТернопіль

8 год. 10 хв.

Вт

19:50 – 04:00 РяшівТернопіль

8 год. 10 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

20:20 – 05:10 РяшівТернопіль

8 год. 50 хв.

Нд

21:10 – 03:10 РяшівТернопіль

6 год. 0 хв.

Кожен день

21:15 – 09:00 РяшівТернопіль

11 год. 45 хв.

Кожен день

21:30 – 05:30 РяшівТернопіль

8 год. 0 хв.

Ср

22:00 – 06:40 РяшівТернопіль

8 год. 40 хв.

Пт, Сб

23:00 – 07:30 РяшівТернопіль

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

23:00 – 07:30 РяшівТернопіль

8 год. 30 хв.

Пн, Пт

Маршрут на карті

Як з Ряшів швидко доїхати до центру Тернопіль в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Ряшів і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Брно

Довго стояли на кордоні. Але їхати було зручно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя