• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Прага - Тернопіль

Купити квитки на автобус Прага - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Прага в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 05:30 ПрагаТернопіль

22 год. 0 хв.

Ср

08:30 – 10:05 ПрагаТернопіль

25 год. 35 хв.

Кожен день

09:00 – 06:40 ПрагаТернопіль

21 год. 40 хв.

Пт, Сб

09:00 – 05:10 ПрагаТернопіль

20 год. 10 хв.

Нд

09:30 – 06:40 ПрагаТернопіль

21 год. 10 хв.

Пт, Сб

10:30 – 06:30 ПрагаТернопіль

20 год. 0 хв.

Вт

15:30 – 10:30 ПрагаТернопіль

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

15:30 – 10:30 ПрагаТернопіль

19 год. 0 хв.

Пн, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

16:30 – 12:00 ПрагаТернопіль

19 год. 30 хв.

Пн, Пт

19:00 – 16:40 ПрагаТернопіль

21 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:00 – 16:40 ПрагаТернопіль

21 год. 40 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

19:30 – 13:00 ПрагаТернопіль

17 год. 30 хв.

Чт

Маршрут на карті

Як з Прага швидко доїхати до центру Тернопіль в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Прага і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Прага - Львов

Їхав з Праги до Львова рейсом Прага — Тернопіль. Автобус у задовільному стані, водії ввічливі і тактовні. WI-FI був протягом всього маршруту. Випереджали графік руху на кілька годин. Прикордонний контроль пройшли швидко. До Львова прибули о 7 ранку, незважаючи на те, що за графіком час…

ПП КовальБельско-Бяла - Львов

Хороший водій. Прибув вчасно.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Тернополь

Все чудово,шофера супер,доставка надом

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Львов - Краков аэропорт

Пунктуальні та привітні водії, чистий автобус. Приїхав вчасно. Попередньо телефонують чи пасажири на місці - дуже зручно. Рекомендую.

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Брно - Львов

Поїздка пройшла нормально, водій професійний, автобус зручний

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Познань - Каменец-Подольский

Ні хто не передзвонив!!!

ПП КовальВинница - Пардубице

Поїздкою задоволені, прибули вчасно за розкладом, ніяких проблем і форс мажорів у дорозі не було. Водії чемні, ввічливі, позитивні. Всім рекомендую рейс Хмільник - Прага

ПрАТ Тернопільське АТП 16127Тернополь - Брно

Довго стояли на кордоні. Але їхати було зручно.

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя