• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
08:30 – 10:05 PrahaTernopil

25 hod. 35 min.

Denně

08:30 – 04:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

St, Pá, So

08:30 – 04:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

Út, St, Pá, So

09:00 – 06:40 PrahaTernopil

21 hod. 40 min.

Pá, So

11:00 – 04:00 PrahaTernopil

17 hod. 0 min.

Čt

14:00 – 12:50 PrahaTernopil

22 hod. 50 min.

Út, So

14:00 – 12:25 PrahaTernopil

22 hod. 25 min.

Út, So

16:30 – 12:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

19:00 – 15:45 PrahaTernopil

20 hod. 45 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ternopil v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

TERNOPIL-16127 PAT Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

TERNOPIL-16127 PAT

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací