• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Praha - Ternopil

Koupit jízdenky na autobus Praha – Ternopil: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Ukrajina, cena jízdného do Ternopil. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Praha do Ternopil a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Ternopil levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 05:30 PrahaTernopil

22 hod. 0 min.

St

08:30 – 04:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

So

08:30 – 10:05 PrahaTernopil

25 hod. 35 min.

Denně

08:30 – 04:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

Út, Čt, Pá

09:00 – 05:10 PrahaTernopil

20 hod. 10 min.

Ne

09:00 – 06:40 PrahaTernopil

21 hod. 40 min.

Pá, So

10:30 – 06:30 PrahaTernopil

20 hod. 0 min.

Út

11:00 – 09:00 PrahaTernopil

22 hod. 0 min.

Út, So

11:00 – 05:15 PrahaTernopil

18 hod. 15 min.

Po, St, Čt, Pá, Ne

13:30 – 08:10 PrahaTernopil

18 hod. 40 min.

So, Ne

16:30 – 12:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

16:30 – 12:00 PrahaTernopil

19 hod. 30 min.

Po, Pá

18:30 – 15:30 PrahaTernopil

21 hod. 0 min.

Ne

18:30 – 15:30 PrahaTernopil

21 hod. 0 min.

Ne

19:00 – 15:45 PrahaTernopil

20 hod. 45 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Praha do centra Ternopil v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Praha a příjezdu v Ternopil. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Ukrajina, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

ПП КовальГрадец Кралове - Винница

Super, bez problémů. Doporučuji všem

PAT TERNOPIL-16127Brno - Ternopil

Všechno probehlo v pořadku.

PAT TERNOPIL-16127

Vše vynikající, jak přístup posádky, tak jízda na čas i velice pohodlný autobus.

PAT TERNOPIL-16127

Vše OK. Autobus pohodlný. Čas jízdy dle jízdního řádu. Doporučuji. Fleisig

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací