ВАЖЛИВО!: Коронавірус (COVID-19): для отримання туристичної інформації та оновлень натисніть тут

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Познань - Тернопіль

Купити квитки на автобус Познань - Тернопіль: де і як замовити автобусні квитки в Україну, вартість самостійної поїздки в Тернопіль. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Познань в Тернопіль і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Тернопіль дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:00 – 01:35 ПознаньТернопіль

18 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:00 – 01:35 ПознаньТернопіль

18 год. 35 хв.

Вт, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

07:30 – 02:00 ПознаньТернопіль

18 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 02:00 ПознаньТернопіль

18 год. 30 хв.

Кожен день

07:30 – 02:00 ПознаньТернопіль

18 год. 30 хв.

Кожен день

08:00 – 04:00 ПознаньТернопіль

20 год. 0 хв.

Кожен день

08:00 – 04:00 ПознаньТернопіль

20 год. 0 хв.

Вт

08:00 – 04:00 ПознаньТернопіль

20 год. 0 хв.

Вт

08:50 – 03:45 ПознаньТернопіль

18 год. 55 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

08:50 – 03:45 ПознаньТернопіль

18 год. 55 хв.

Пн, Вт, Сб

10:00 – 03:25 ПознаньТернопіль

17 год. 25 хв.

Кожен день

10:40 – 08:40 ПознаньТернопіль

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 08:40 ПознаньТернопіль

22 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

10:40 – 08:40 ПознаньТернопіль

22 год. 0 хв.

Пн, Ср, Пт, Сб

10:40 – 08:40 ПознаньТернопіль

22 год. 0 хв.

Вт, Чт, Нд

11:55 – 09:00 ПознаньТернопіль

21 год. 5 хв.

Кожен день

12:30 – 06:40 ПознаньТернопіль

18 год. 10 хв.

Кожен день

13:50 – 09:10 ПознаньТернопіль

19 год. 20 хв.

Кожен день

13:50 – 08:30 ПознаньТернопіль

18 год. 40 хв.

Кожен день

14:15 – 09:40 ПознаньТернопіль

19 год. 25 хв.

Кожен день

14:30 – 09:40 ПознаньТернопіль

19 год. 10 хв.

Кожен день

14:30 – 09:40 ПознаньТернопіль

19 год. 10 хв.

Кожен день

15:00 – 09:00 ПознаньТернопіль

18 год. 0 хв.

Кожен день

18:00 – 15:45 ПознаньТернопіль

21 год. 45 хв.

Кожен день

18:00 – 15:45 ПознаньТернопіль

21 год. 45 хв.

Кожен день

Маршрут на карті

Як з Познань швидко доїхати до центру Тернопіль в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Познань і куди прибувають до Тернопіль. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Україну, відстань у кілометрах.

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя