• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Uman - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Uman – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Uman do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
00:30 – 19:00 UmanKatowice

18 hod. 30 min.

Denně

01:00 – 19:00 UmanKatowice

18 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 19:00 UmanKatowice

18 hod. 0 min.

Denně

01:00 – 19:00 UmanKatowice

18 hod. 0 min.

Denně

01:30 – 22:00 UmanKatowice

20 hod. 30 min.

Denně

02:00 – 22:00 UmanKatowice

20 hod. 0 min.

So

02:00 – 22:00 UmanKatowice

20 hod. 0 min.

So

03:30 – 21:30 UmanKatowice

18 hod. 0 min.

Po, Út, Čt, Pá, So

05:25 – 23:55 UmanKatowice

18 hod. 30 min.

So

06:20 – 02:10 UmanKatowice

19 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

09:00 – 05:00 UmanKatowice

20 hod. 0 min.

Denně

09:50 – 07:50 UmanKatowice

22 hod. 0 min.

10:40 – 08:00 UmanKatowice

21 hod. 20 min.

Po

10:40 – 08:00 UmanKatowice

21 hod. 20 min.

Čt, So, Ne

11:00 – 07:30 UmanKatowice

20 hod. 30 min.

Po

12:30 – 05:15 UmanKatowice

16 hod. 45 min.

Denně

13:30 – 06:20 UmanKatowice

16 hod. 50 min.

13:30 – 09:25 UmanKatowice

19 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 09:25 UmanKatowice

19 hod. 55 min.

Denně

13:30 – 06:20 UmanKatowice

16 hod. 50 min.

13:30 – 07:40 UmanKatowice

18 hod. 10 min.

Denně

13:30 – 06:40 UmanKatowice

17 hod. 10 min.

14:55 – 15:10 UmanKatowice

24 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

14:55 – 14:55 UmanKatowice

24 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

14:55 – 15:10 UmanKatowice

24 hod. 15 min.

Út, Pá, Ne

14:55 – 14:55 UmanKatowice

24 hod. 0 min.

Po, St, Čt, So

16:00 – 08:50 UmanKatowice

16 hod. 50 min.

Čt, Pá

19:25 – 12:00 UmanKatowice

16 hod. 35 min.

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Uman do centra Katowice v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Uman a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací