Podle času
Podle ceny

Autobusy Zhytomyr - Praha

Koupit jízdenky na autobus Zhytomyr – Praha: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Praha. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Zhytomyr do Praha a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Praha levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
07:30 – 05:00 ZhytomyrPraha Odjezd v 07:30 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

21 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

07:30 – 05:00 ZhytomyrPraha Odjezd v 07:30 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 05:00 do: Aut. Nádr. "Roztyly"

21 hod. 30 min.

Linka

St, Ne

08:25 – 05:30 ZhytomyrPraha Odjezd v 08:25 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 05:30 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 5 min.

Linka

Čt

08:30 – 07:40 ZhytomyrPraha Odjezd v 08:30 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 07:40 do: Aut. Nádr. "Florenc"

23 hod. 10 min.

Linka

Út, Pá

10:30 – 10:00 ZhytomyrPraha Odjezd v 10:30 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 10:00 do: Aut. Nádr. "Florenc"

23 hod. 30 min.

Linka

Út, Pá

12:00 – 09:15 ZhytomyrPraha Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 09:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 15 min.

Linka

St, So, Ne

12:00 – 10:15 ZhytomyrPraha Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 10:15 do: Aut. Nádr. "Florenc"

22 hod. 15 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

12:00 – 08:45 ZhytomyrPraha Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 08:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

20 hod. 45 min.

Linka

St, So, Ne

12:00 – 09:45 ZhytomyrPraha Odjezd v 12:00 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 09:45 do: Aut. Nádr. "Florenc"

21 hod. 45 min.

Linka

Út, St, Pá, So, Ne

13:00 – 13:20 ZhytomyrPraha Odjezd v 13:00 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 13:20 do: Aut. Nádr. "Florenc"

24 hod. 20 min.

Linka

Ne

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjezd v 15:40 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

24 hod. 30 min.

Linka

Denně

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjezd v 15:40 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

24 hod. 30 min.

Linka

Denně

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjezd v 15:40 z: Aut. Nádr., Kievskaja 93 Příjezd v 16:10 do: Aut. Nádr. "Florenc"

24 hod. 30 min.

Linka

Denně

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Zhytomyr do centra Praha v roce 2017. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Zhytomyr a příjezdu v Praha. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací