Według czasu
Według ceny

Autobusy Zhytomyr - Praha

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Praha i z powrotem, najbliższe kursy dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
07:30 – 05:00 ZhytomyrPraha Odjazd z 07:30 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

21 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

07:30 – 05:00 ZhytomyrPraha Odjazd z 07:30 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 05:00 do: Dworzec "Roztyly"

21 godz. 30 min.

Trasa

Śr, Nd

08:25 – 05:30 ZhytomyrPraha Odjazd z 08:25 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 05:30 do:

21 godz. 5 min.

Trasa

Cz

10:30 – 10:00 ZhytomyrPraha Odjazd z 10:30 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 10:00 do:

23 godz. 30 min.

Trasa

Wt, Pt

12:00 – 09:15 ZhytomyrPraha Odjazd z 12:00 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 09:15 do:

21 godz. 15 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

12:00 – 10:15 ZhytomyrPraha Odjazd z 12:00 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 10:15 do:

22 godz. 15 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

12:00 – 08:45 ZhytomyrPraha Odjazd z 12:00 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 08:45 do:

20 godz. 45 min.

Trasa

Śr, Sb, Nd

12:00 – 09:45 ZhytomyrPraha Odjazd z 12:00 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 09:45 do:

21 godz. 45 min.

Trasa

Wt, Śr, Pt, Sb, Nd

13:00 – 13:20 ZhytomyrPraha Odjazd z 13:00 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 13:20 do:

24 godz. 20 min.

Trasa

Nd

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjazd z 15:40 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 16:10 do:

24 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjazd z 15:40 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 16:10 do:

24 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

15:40 – 16:10 ZhytomyrPraha Odjazd z 15:40 od: Dworzec PKS, ul.Kievskaja 93 Przyjazd do 16:10 do:

24 godz. 30 min.

Trasa

Codziennie

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Praha w 2017 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja wyjazdu autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przyprzyjazdowa w Praha. Czas wpodróży: czas podróży do Czechy, odległośc w kilometrach.

Informacja zwrotna pasażerów o podróży

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information