Attention! Coronavirus (COVID-19): for travel information and updates click here

  • Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Autobusy Zhytomyr - Praha

Kup bilet na autobus Zhytomyr – Praha: gdzie i jak zamówić bilety autobusowe do Czechy, Ceny przejazdu w Praha. Rozkład jazdy autobusów. Spis kursów z Zhytomyr do Praha i z powrotem, najbliższe kursy na dziś. Dojazd do Praha najniższe ceny, kursy bez przesiadek, opinie pasażerów.

Rozkład kursów autobusowych

Odjazdy i przyjazdy W podróży Wyjazdy
10:00 – 08:00 ZhytomyrPraha

22 godz. 0 min.

Wt

10:00 – 08:30 ZhytomyrPraha

22 godz. 30 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Pt, Sb

10:00 – 07:30 ZhytomyrPraha

21 godz. 30 min.

Pn, Pt, Sb

10:10 – 08:40 ZhytomyrPraha

22 godz. 30 min.

Nd

10:30 – 09:10 ZhytomyrPraha

22 godz. 40 min.

Wt, Pt

12:25 – 10:25 ZhytomyrPraha

22 godz. 0 min.

Nd

13:30 – 14:25 ZhytomyrPraha

24 godz. 55 min.

Pt

13:30 – 16:50 ZhytomyrPraha

27 godz. 20 min.

Pn, Wt, Śr, Cz, Sb, Nd

13:30 – 16:50 ZhytomyrPraha

27 godz. 20 min.

Śr, Cz, Sb, Nd

13:30 – 18:50 ZhytomyrPraha

29 godz. 20 min.

Pt

15:40 – 15:30 ZhytomyrPraha

23 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 13:30 ZhytomyrPraha

21 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 13:30 ZhytomyrPraha

21 godz. 50 min.

Codziennie

15:40 – 15:30 ZhytomyrPraha

23 godz. 50 min.

Codziennie

22:20 – 17:40 ZhytomyrPraha

19 godz. 20 min.

Cz

22:20 – 17:40 ZhytomyrPraha

19 godz. 20 min.

Cz

Trasa na mapie

Jak z Zhytomyr szybko dojechać do centrum Praha w 2020 roku. Linia autobusowa na mapie, z zaznaczonymi przystankami. Lokalizacja przystanków wyjazdowych autobusów z Zhytomyr oraz lokalizacja przystanków przyprzyjazdowych w Praha. Czas w podróży: czas podróży do Czechy, odległość w kilometrach.

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation