• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Житомир - Прага

Купити квитки на автобус Житомир - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:00 – 08:00 ЖитомирПрага

22 год. 0 хв.

Вт

10:00 – 08:30 ЖитомирПрага

22 год. 30 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

10:00 – 07:30 ЖитомирПрага

21 год. 30 хв.

Пн, Пт, Сб

10:10 – 08:40 ЖитомирПрага

22 год. 30 хв.

Нд

10:30 – 09:10 ЖитомирПрага

22 год. 40 хв.

Вт, Пт

12:25 – 10:25 ЖитомирПрага

22 год. 0 хв.

Пт, Нд

13:30 – 14:25 ЖитомирПрага

24 год. 55 хв.

Пт

13:30 – 16:50 ЖитомирПрага

27 год. 20 хв.

Кожен день

13:30 – 16:50 ЖитомирПрага

27 год. 20 хв.

Ср, Чт, Сб, Нд

13:30 – 18:50 ЖитомирПрага

29 год. 20 хв.

Пт

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 15:30 ЖитомирПрага

23 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 13:30 ЖитомирПрага

21 год. 50 хв.

Кожен день

15:40 – 13:30 ЖитомирПрага

21 год. 50 хв.

Кожен день

22:20 – 17:40 ЖитомирПрага

19 год. 20 хв.

Чт, Сб

22:20 – 17:40 ЖитомирПрага

19 год. 20 хв.

Чт, Сб

Маршрут на карті

Як з Житомир швидко доїхати до центру Прага в 2020 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

VilartransЛиберец - Житомир

Швидко це великий + ! Навіть на дві години раніше приїхали. Вічливі і взагалі нормальні,адекватні водії. +

Vasilkivtransavto/AgatКраков аэропорт - Львов

Їхали з аеропорта Кракова до Львова. Автобус прибув в аеропорт вчасно, і рухався чітко по графіку, Водії зробили все щоб через кордон пройшли швидко і без проблем.. Автобус чистий і комфортний. Розетки USB працювали

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Киев

Свою поїздку можу оцінити на відмінно! Вчасно відправилися з міста призначення, гарний автобус, працював кондиціонер, туалет, Wi-Fi, а найбільше порадували водії, дуже ввічливі та привітні

VilartransЛиберец - Киев

Очень хороший автобус, поездкой довольна. Плохо что один раз в неделю.

Vasilkivtransavto/AgatВроцлав - Киев

Соотношение цена-качество устроило

VilartransЛьвов - Либерец

Гарний приємний персонал, дякую за надані послуги

Vasilkivtransavto/AgatГрадец Кралове - Житомир

Поездка прошла неплохо вцелом. Кондиционирование плоховато в автобусе.

VilartransЛегница - Житомир

Швидко, супер!!!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя