За часом від'їзду
За ціною

Автобуси Житомир - Прага

Купити квитки на автобус Житомир - Прага: де і як замовити автобусні квитки в Чеську Республіку, вартість самостійної поїздки в Прага. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Житомир в Прага і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Прага дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
07:30 – 05:00 ЖитомирПрага Відправлення в 07:30 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

07:30 – 05:00 ЖитомирПрага Відправлення в 07:30 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 05:00 до: Автовокзал "Розтылы"

21 год. 30 хв.

Маршрут

Ср, Нд

08:25 – 05:30 ЖитомирПрага Відправлення в 08:25 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 05:30 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 5 хв.

Маршрут

Чт

10:30 – 10:00 ЖитомирПрага Відправлення в 10:30 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 10:00 до: Автовокзал "Флоренц"

23 год. 30 хв.

Маршрут

Вт, Пт

12:00 – 09:15 ЖитомирПрага Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 09:15 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 15 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

12:00 – 10:15 ЖитомирПрага Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 10:15 до: Автовокзал "Флоренц"

22 год. 15 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

12:00 – 08:45 ЖитомирПрага Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 08:45 до: Автовокзал "Флоренц"

20 год. 45 хв.

Маршрут

Ср, Сб, Нд

12:00 – 09:45 ЖитомирПрага Відправлення в 12:00 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 09:45 до: Автовокзал "Флоренц"

21 год. 45 хв.

Маршрут

Вт, Ср, Пт, Сб, Нд

13:00 – 13:20 ЖитомирПрага Відправлення в 13:00 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 13:20 до: Автовокзал "Флоренц"

24 год. 20 хв.

Маршрут

Нд

15:40 – 16:10 ЖитомирПрага Відправлення в 15:40 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

24 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

15:40 – 16:10 ЖитомирПрага Відправлення в 15:40 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

24 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

15:40 – 16:10 ЖитомирПрага Відправлення в 15:40 від: Автовокзал, ул.Киевская 93 Прибуття в 16:10 до: Автовокзал "Флоренц"

24 год. 30 хв.

Маршрут

Кожен день

Як з Житомир швидко доїхати до центру Прага в 2017 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Житомир і куди прибувають до Прага. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Чеську Республіку, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про поїздку

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Львов

Автобус середньої зручності, але обережні і впевнені водії.

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)Краков - Киев

Все понравилось! Приятные водители и удобный салон. Ехали быстро. Где не попадя не останавливались. На остановках стояли ровно 10 минут. В итоге - границу прошли довольно скоро, приехали в конечный пункт на 2 часа раньше чем планировалось, а после длительной дороги это ни может не…

Agat/AvtotranzitLublin - Lutsk

The worst carrier I ever seen. When we boarded at midnight we were informed that bus doesn't go to our destination but will pass somewhere on the city by-pass motorway. To the question why, answer: because our boss said so. Driver was terribly sick with…

Agat(Avtotranzit/Vasilkivtransavto)

Поездка не получилась! автобус приехал в 9.40 вместо 10.30 и уехал! И никто даже не пытался связаться и предупредить! мы были в двух шагах от станции, пришли на платформу к 10 утра, заранее! а получилось, что просто купили билеты и подарили деньги! Т.к. никуда мы…

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information