Podle času
Podle ceny

Linka 147 Zaporizhzhya - Praha

Odjezdy: 24 Říj, 31 Říj, 7 Lis, 14 Lis, 21 Lis, 28 Lis, 5 Pro, 12 Pro, 19 Pro, 26 Pro
18:00 Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
20:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:00 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr.
23:10 Oleksandriia Aut. Nádr.
01:00 Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
03:20 Cherkasy Aut. Nádr.
07:00 Kiev Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
08:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
10:30 Korosten Aut. Nádr.
13:00 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr., ul. Belgorodska 39
15:40 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
19:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
22:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
00:20 Lodz Aut. Nádr., Kaliska ul. Włókniarzy 227
03:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
06:50 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
08:00 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
09:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Slevy: 10% Student (ISIC)
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Zaporizhia - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací