Podle času
Podle ceny

Linka 4001 Riga - Praha

18:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
20:40 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
22:30 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
23:55 Kaunas Autobusu stotis, Vytauto pr. 24
01:00 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
01:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
01:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
03:20 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
05:10 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
07:00 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
09:30 Lodz Dw.Fabryczny
13:55 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
17:10 Hradec Králové Terminál HD
19:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Nordeka Serviss SIA
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
10% Ditě od 13-18 let
10% Student (Euro26)
10% Mládež do 26 let
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)
50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací