Podle času
Podle ceny

Linka Tyachev - Warshava

16:10 Tyachiv Aut. Nádr., ul. Mayakovskogo 4a
16:50 Khust Aut. Nádr., ul. Ivana Franka 118
18:30 Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova 14
19:10 Svaliava Aut. Nádr.
21:05 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
22:20 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
22:50 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:00 Rava Ruska celnice (UA-PL)
01:00 Hrebenne celnice (PL-UA)
03:40 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
06:40 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Dopravce: Menyok FOP
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
50% Ditě od 4-12 let
99% Děti 0-4 (bez místa)

Všechny linky Tyachiv - Warszawa

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací