Podle času
Podle ceny

Linka 388 Chernivtsi-Praha

Odjezdy: 14 Pro, 21 Pro, 28 Pro, 4 Led, 11 Led, 18 Led, 25 Led, 1 Úno, 8 Úno, 15 Úno
09:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
10:00 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
11:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
12:25 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
13:15 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
14:05 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
14:55 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
16:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
19:50 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
23:00 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
00:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
02:00 Ostrava Čerpací stanice EuroOil, Odpočívka, D1, Slezská Ostrava
03:30 Olomouc Sladkovského 142/37
05:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
08:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: PKP Denysivka
Slevy: 5% Mládež do 26 let
5% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
99% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Chernivtsi - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací