• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Skadovsk - Poznan

  1. 16:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  2. 18:00Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 20:20Odessa Aut. Nádr., "Privokzalnaja", pl. Starosennaja 1b
  4. 21:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58
  5. 01:00Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  6. 02:15Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  7. 03:25Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  8. 05:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  9. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 08:05Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  11. 08:20Pidvolochysk Aut. Nádr., ul. Ternopilska, 15A
  12. 09:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  13. 12:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  14. 14:25Krakovets celnice (UA-PL)
  15. 14:35Korczowa celnice (PL-UA)
  16. 15:25Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera 1
  17. 17:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  18. 19:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  19. 22:10Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  20. 23:35Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  21. 01:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: FOP Chaikivskyi B.Iu.
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 ks. zavazadla a příruční zavazadla - zdarma, každý další - doplatek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací