• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kherson

Orionbus
Odjezdy: 12 Lis, 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis
  1. 10:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 13:05Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  3. 16:00Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 17:40Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 21:30Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 00:35Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 01:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 03:25Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  9. 05:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  10. 08:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  11. 10:30Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  12. 12:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  13. 13:25Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  14. 14:05Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  15. 15:55Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  16. 16:15Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  17. 17:10Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho) 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price)
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Student (ISIC)
    30% Ditě od 6-12 let
    50% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací