• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kherson

Orionbus
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 10:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 13:05Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  3. 16:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 17:40Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 21:30Korczowa celnice (PL-UA)
  6. 00:35Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 01:50Lviv Aut. Zastavka, naproti obchodní dům "Skrynia" (blízko parkoviště)
  8. 03:25Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  9. 05:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  10. 08:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  11. 10:30Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  12. 12:35Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska, 8
  13. 13:25Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  14. 14:05Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva (Kyivska), 148
  15. 15:55Mykolaiv Aut. Nádr. "Orion", ul. Malko-Ternivska, 96
  16. 16:15Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 17:10Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Orionbus
  • Doplňující informace: Departure is possible with E-ticket.Transport of bicycles only disassembled (40% of the ticket price). Bus Van Hool.
  • Zavazadla: 1ks.(80x80x40) do 30 kg-zdarma, každých 10% ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Důchodce
    10% Studenti (ISIC)
    30% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací