Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 239 Mykolaiv - Minsk

  1. 23:25Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy 21
  2. 01:15Voznesensk Aut. Nádr., ul. Zovtneva 148
  3. 01:50Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul.Druzby Narodov 27
  4. 02:45Pervomaisk (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr., ul. Radianska 8
  5. 05:45Zhashkiv Aut. Nádr.
  6. 07:00Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  7. 09:05Boryspil Letiště
  8. 11:40Chernihiv Aut. Nádr., pr. Pobedy, 3
  9. 13:30Novi Yarylovychi celnice (UA-BY)
  10. 14:00Novaya Guta (Gomelskiy r-n) celnice (BY-UA)
  11. 15:12Gomel Aut. Nádr., ul.Kurcatova 1
  12. 16:32Zhlobin Aut. Nádr., ul.Urickogo
  13. 17:52Babruysk Aut. Nádr., ul.Stancyonnaja 5
  14. 19:52Minsk Centrální autobusové nádraží, ul. Bobruiskaja 6
  • Dopravce: Gadzhyev
  • Doplňující informace: USI, g. Kiev, pr. Geroyev Stalingrada 4. korp. 6A tel. (044) 482 10 00. The insured amount per person is 102 000,00 UAH.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 25 kg (60x40x40) + příruční zavazadla do 5 kg (50 * 40 * 20) - zdarma, platí se každá další.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací