• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Swinoujscie (Leon)

Leon Pol Trans/EWHD
Odjezdy: 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 18 Bře, 20 Bře, 22 Bře, 24 Bře, 26 Bře, 28 Bře, 30 Bře
  1. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  2. 11:30Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  3. 13:10Volochysk Aut. Nádr., ul.Nezaleznosti 30
  4. 13:30Pidvolochisk Aut. Nádr., ul.Ternopilska 15A
  5. 14:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  6. 18:00Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  7. 20:30Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 21:00Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 22:10Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
  10. 23:58Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  11. 01:30Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  12. 03:00Katowice ul. Piotra Skargi 6
  13. 05:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  14. 06:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  15. 08:00Leszno ul.Towarowa 1
  16. 09:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 11:30Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera 5
  18. 13:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  19. 14:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací