• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kalush - Bratislava - Praha

TOV HAL-TYS-TUR
Odjezdy: 20 Úno, 22 Úno, 24 Úno, 27 Úno, 29 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 12 Bře
  1. 10:00Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  2. 11:10Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  3. 12:20Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  4. 13:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  5. 15:30Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  6. 18:10Mukachevo ul. Lavkivska 1E,v blízkosti bistro "Silverland"
  7. 19:00Uzhgorod Blizko supermarket Silverland, ul. Gagarina 38A
  8. 20:10Uzhgorod celníce (UA-SK)
  9. 20:15Vysne Nemecke celníce (SK-UA)
  10. 01:15Nitra Aut. Nádr., ul.Staničná 1563/1
  11. 02:40Bratislava Aut. Nádr., Mlynske Nivy 31
  12. 04:40Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  13. 08:00Praha Aut. Nádr., ul. Krzizikova, 4
  • Dopravce: TOV HAL-TYS-TUR
  • Doplňující informace: Possibility of transporting animals, bicycles, prams and wheelchairs.
  • Zavazadla: 1 sáček až 25kg (60x40x20 ) - zdarma , každá další kg - 10% z ceny přepravního dokladu
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Student (ISIC)
    10% Skupina 6 osob
    15% Ditě od 7-14 let
    50% Ditě od 0-6 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací