Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Slupsk - Chernivtsi

  1. 07:40Slupsk Aut. Nádr., ul. Hugona Kołłątaja 15A
  2. 09:20Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji 1
  3. 10:30Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  4. 14:00Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska 58
  5. 02:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 05:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 08:00Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 09:40Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  9. 10:30Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  10. 11:55Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  11. 13:05Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  12. 14:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Van Hool Astromega.Carriage of animals is not allowed. Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 szt. do 30 kg (40x40x60) - bezpłatnie, każdy następny 10% z ceny jizdenky. Maximální množství zavazadel 2 ks. až 30 kg na cestujícího. Jízdní kola a invalidní vozíky nesmí být přepravovány. Skládací kočárek - zdarma. Nejsou povolena žádná zvířata.
  • Slevy: 30% Děti 3-10 let
    50% Ditě od 0-2 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací