• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Ivano-Frankivsk

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno, 28 Úno, 29 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře
  1. 11:15Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 13:00Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 15:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 20:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  5. 02:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  6. 03:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  7. 05:45Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  8. 06:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  9. 07:20Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
  10. 08:05Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  11. 08:40Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  12. 09:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.Carriage of animals bicycles needs extra payment.
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x40x20)-zdarma

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací