• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sievierodonetsk - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 17 Kvě, 19 Kvě, 21 Kvě, 22 Kvě, 24 Kvě, 26 Kvě, 28 Kvě, 29 Kvě, 31 Kvě, 2 Června
  1. 22:00Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  2. 22:30Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  3. 23:00Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  4. 23:30Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  5. 01:00Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  6. 01:40Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  7. 02:05Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  8. 02:30Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  9. 02:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  10. 04:05Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  11. 05:30Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  12. 06:30Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  13. 07:15Valky Čerpací stanice "Marshal" st. Ševčenko, 15A
  14. 07:50Chutove Aut. Nádr., ul. Zhovtneva, 116
  15. 08:30Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 10:00Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  17. 10:25Lubny Obchvat, zastávka poblíž Mgarského kláštera
  18. 11:05Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  19. 12:30Boryspil Aut. zastavka, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  20. 13:40Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  21. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  22. 16:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  23. 18:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  24. 21:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  25. 00:10Rava Ruska celnice (UA-PL)
  26. 01:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  27. 02:30Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  28. 03:30Lublin Aut. Nádr.,ul. Nadstawna, 1, 20-120
  29. 05:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  30. 07:20Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  31. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  32. 11:30Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  33. 12:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  34. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací