• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kropyvnytskyi

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 26 Července, 27 Července, 29 Července, 2 Srp, 3 Srp, 5 Srp, 7 Srp, 9 Srp, 10 Srp, 12 Srp
  1. 09:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:30Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  3. 11:10Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  4. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 19:45Lublin ul. Nadstawna, 1
  7. 20:50Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  8. 23:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 01:45Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 03:05Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  11. 04:50Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  12. 06:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  13. 07:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 09:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  15. 09:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  16. 11:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  17. 12:00Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky 1 / Moskovska 3
  18. 13:30Pereiaslav-Khmelnytskyi ul. Khmelnitskogo 104, "ATB-Market"
  19. 14:40Cherkasy Obchod "ATB", ul. Smilianska 97
  20. 15:25Smila ul. Soborna 83, Autobusová zastávka "Tsentr zaniatosty"
  21. 17:00Kropyvnytskyi Aut. Nádr., Oleksandriiske shose, 1
  22. 19:45Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací