Pozor! Seznam obnovených linek najdete ZDE

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Zaporizhia

TOV KOMFORT-EKSPRES UA
Odjezdy: 3 Června, 4 Června, 5 Června, 6 Června, 7 Června, 8 Června, 9 Června, 10 Června, 11 Června, 12 Června
  1. 16:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  2. 18:25Kielce plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
  3. 19:50Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  4. 21:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  5. 23:00Chelm ul. Lwowska 20
  6. 00:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  7. 02:25Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 03:30Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  9. 05:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  10. 06:20Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  11. 07:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  12. 09:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  13. 11:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 18:10Kremenchuk Aut. Nádr., Vorovskogo 32/6, (Teatralna)
  15. 21:20Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
  16. 23:20Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy 20
  • Dopravce: TOV KOMFORT-EKSPRES UA
  • Doplňující informace: Information about the transport of animals and bicycles to check directly with the carrier. Departure is possible with E-ticket. Please inform the dispatcher beforehand.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60*40*20)-zdarma, každý další 20-30 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací