• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Zaporizhia

TOV KOMFORT-EKSPRES UA
Odjezdy: 13 Lis, 14 Lis, 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis
  1. 11:15Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 12:40Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 14:40Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 16:10Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 18:25Kielce plac Niepodłegłości náměstí u Vlak. Nádr.
  6. 19:50Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  7. 21:55Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  8. 23:00Chelm ul. Lwowska 20
  9. 00:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  10. 02:25Yagodyn celnice (UA-PL)
  11. 03:30Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
  12. 05:00Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  13. 06:20Rivne Bus Stop "Avtovokzal", ul. Kievskaya 69, další "Silpo"
  14. 07:50Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  15. 09:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  16. 11:40Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: TOV KOMFORT-EKSPRES UA
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60*40*20)-zdarma, každý další kg - 200UAH

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací