• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 17 Dub, 20 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 25 Dub, 27 Dub, 29 Dub, 1 Kvě, 2 Kvě, 4 Kvě
  1. 08:00Sumy Aut. Zastavka Prodejna "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  2. 09:15Romny Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  4. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  7. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  9. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  11. 00:55Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 01:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  13. 02:30Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  14. 03:30Lublin ul. Nadstawna 1
  15. 05:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  16. 07:20Lodz Aut. Nádr., ave. Włókniarzy, 227
  17. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  18. 11:30Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  19. 12:10Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  20. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací