DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Sumy - Szczecin

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 18 Dub, 23 Dub, 25 Dub, 30 Dub, 2 Kvě, 7 Kvě, 9 Kvě, 14 Kvě, 16 Kvě, 21 Kvě
  1. 08:00Sumy Aut. Nádr. "Pershotravneva" Kuznechnyi proizd 1, (Pershotravneva 21/1)
  2. 09:15Romny Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  3. 13:40Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  4. 14:30Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  5. 16:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  6. 17:30Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
  7. 19:10Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  8. 20:00Dubno Aut. Nádr., ul.Zabrama 26
  9. 21:10Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 22:40Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
  11. 00:55Krakovets celnice (UA-PL)
  12. 01:00Korczowa celnice (PL-UA)
  13. 05:40Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  14. 07:20Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  15. 10:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 14:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Zavazadla: 1ks.do 50 kg je zahrnut v ceně letenky

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací