Podle času
Podle ceny

Linka 033 Praha - Varna

Odjezdy: 19 Pro, 22 Pro, 2 Led, 5 Led, 9 Led, 12 Led, 16 Led, 19 Led, 23 Led, 26 Led
11:00 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
14:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
23:00 Arad Autobusové Nádraží "Atlasib - Transdara", ul.Vanatori 6
02:00 Deva Aut. Nádr., ul. Piața Gării 2
03:00 Sebes Aut. Nádr., Voltrans
04:00 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:00 Ramnicu Valcea Benzinaria DACOS, Calea Bucuresti nr 267
06:30 Pitesti Autogara de sud (in fata magazinului de piese auto)
07:30 Bucuresti Aut. Nádr., Rahova Sos. Alexandriei nr.164
09:30 Ruse Aut. Nadr., blvd. Tsar Osvoboditel 156
11:30 Razgrad Aut. Nádr.
12:30 Shumen Aut. Nádr.
14:00 Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Dopravce: ORLAN s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(50x50x80)-zdarma, každe dalši od 300 CZK.
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-5 let

Všechny linky Praha - Varna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací