• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vinnytsia - Walbrzych

Pishchanske ATP 10540/Naszbus
Odjezdy: 1 Bře, 3 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 17 Bře, 19 Bře
  1. 15:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  2. 15:15Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", ul.Shosе Chmielnicka, 107
  3. 17:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  4. 19:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  5. 21:30Lviv Aut. Nádr., v blízkosti bariéry, ul. Strijska, 109
  6. 23:15Krakovets celnice (UA-PL)
  7. 00:15Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 02:50Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  9. 04:05Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  10. 07:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
  11. 08:40Legnica Aut. Nádr., ul.Dworcowa 5
  12. 09:15Jawor Vlak. Nádr.
  13. 09:55Swidnica Aut. Nádr., ul. Kolejowa st. nr 7
  14. 10:25Walbrzych Čerpací stanice "LOTOS", ul. Wrocławska, 144
  • Dopravce: Pishchanske ATP 10540/Naszbus
  • Doplňující informace: Animals are not allowed to be transported. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30kg (60x40x40) - zdarma, dalsi kg 4 PLN

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací