• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Plzeň - Khmelnytskyi

Lux-reisen BIS
Odjezdy: 13 Června, 14 Června, 15 Června, 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června
  1. 17:00Plzeň Aut. Nádr., ul. Husova, 90
  2. 17:15Rokycany Čerpací stanice Shell, E50 Dálnice D5
  3. 19:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  4. 20:20Jihlava ul. Pávov, 104
  5. 22:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  6. 23:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  7. 00:40Ostrava Vlak. Nádr. "Svinov", ul. Peterkova
  8. 00:55Frydek-Mistek Stary autobusak, Politických obětí 2238
  9. 01:15Cieszyn Lotos SF342, ul. Katowicka 45
  10. 01:50Bielsko-Biala Aut. Nádr., ul. Warszawska 7
  11. 02:35Tychy Supermarket "Tesco", ul. Towarowa, 2
  12. 03:10Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  13. 05:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  14. 09:15Medyka celnice (PL-UA)
  15. 11:05Shehyni celnice (UA-PL)
  16. 13:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  17. 14:00Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  18. 14:30Bolekhiv Autobusová zastávka, pl. Ivana Franka
  19. 14:50Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  20. 15:25Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  21. 16:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  22. 17:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  23. 17:50Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  24. 18:30Chernivtsi Čerpací stanice "WOG", ul. Khotynska, 3
  25. 19:25Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  26. 20:05Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  27. 21:10Dunaivtsi Aut. zastavka "Kruhu", ul. Dunaihorodska, 32
  28. 22:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  • Dopravce: Lux-reisen BIS
  • Doplňující informace: Change your travel dates, passenger name to an already purchased ticket - 10% of the ticket price
  • Zavazadla: 2ks.do 30kg(60*40*20)-zdarma, dalsi 10%
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Studenti do 26 let (ISIC)
    20% Děti 7-15 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací