• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Poznan - Kharkiv

Avtotranzit
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 21 Června, 23 Června, 25 Června, 27 Června, 29 Června, 1 Července
  1. 15:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  2. 17:10Leszno Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  3. 19:20Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  4. 20:35Opole Vlak. Nádr., ul. Dworcowa, 1
  5. 22:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  6. 23:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 03:15Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 05:05Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 07:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  11. 13:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  12. 15:40Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 18:00Pyriatyn Aut. Nádr. ul. Yevropeiska 154
  14. 21:00Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  15. 23:00Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Avtotranzit
  • Doplňující informace: Transportation of animals is prohibited. Transportation of bicycles is allowed. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 ks. 30 kg (50x50x80) - zdarma, každý další - 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Děti 0-6 let
    10% Důchodce od 60 let
    10% Nákup u pokladny №17

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací