• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bukovel - Kyiv (21:00)

  1. 21:00Bukovel (Polianytsia) vedle 1. výtahu
  2. 21:15Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  3. 21:35Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  4. 21:50Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  5. 22:05Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  6. 22:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  7. 23:15Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  8. 23:35Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  9. 00:05Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 00:50Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  11. 02:30Brody Vlakové nádraží Brody, ul. Pryvokzalna
  12. 02:45Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  13. 03:40Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  14. 04:20Rivne Aut. Zastavka nedaleko autobusového nádraží (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  15. 05:30Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Květinový trh)
  16. 06:30Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  17. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Pavluks-Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací