• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Bukovel (09:00)

  1. 09:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:50Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 11:50Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Květinový trh)
  4. 13:20Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 14:20Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  6. 14:40Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  7. 15:00Brody Vlakové nádraží Brody, ul. Pryvokzalna
  8. 15:45Zolochiv Obchod "Delikat", ul. S.Bandery, 1a
  9. 16:55Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  10. 18:05Rohatin Ul. Halytska, 32
  11. 18:30Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  12. 18:50Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  13. 20:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  14. 20:35Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  15. 21:00Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  16. 21:15Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  17. 21:30Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  18. 22:00Bukovel (Polianytsia) vedle 1. výtahu
  • Dopravce: Pavljuk L.V.
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).
  • Slevy: 30% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací