• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Sumy

Pan-bus Sumy
Odjezdy: 13 Června, 15 Června, 17 Června, 19 Června, 20 Června, 22 Června, 24 Června, 26 Června, 27 Června, 29 Června
  1. 17:30Wroclaw Čerpací stanice "Circle K", ul. Sucha, 15C
  2. 18:40Olawa Aut. Nádr., ul. 3 Maja, 4
  3. 19:40Opole Cerpacie stanice "AMIC", ul. Wroclawska, 104
  4. 20:20Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  5. 20:50Katowice Parkoviště, ul. Sokolska, 29
  6. 21:50Krakow Muzeum Armii Krajowej, ul. Wita Stwosza, 12
  7. 23:10Debica Čerpací stanice Shell vedle McDonalds
  8. 01:10Korczowa celnice (PL-UA)
  9. 01:30Krakovets celnice (UA-PL)
  10. 03:10Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 07:00Rivne Cerpaci stanice "OKKO",ul. Kyivska, 84
  12. 10:30Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  13. 11:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 12:15Boryspil Aut. Nádr., ul. Kyivskyi shlyakh, 84
  15. 13:40Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  16. 14:30Lokhvytsia Aut. Nádr., ul. Heroes of Ukraine, 14A
  17. 15:10Romny ul. Dekabrystiv, 8/2 (kruh)
  18. 15:50Nedryhayliv ul. Schebetuniv
  19. 16:10Shtepivka Aut. Zastávka
  20. 16:40Sumy Aut. Nádr., ul. S.Bandery, 40
  • Dopravce: Pan-bus Sumy
  • Doplňující informace: It is possible to transport a bicycle and a wheelchair in a folded form. Transportation of a baby carriage only in the folded kind, in the absence of other luggage.
  • Zavazadla: 1 ks (50 * 50 * 80) nebo 2 ks (65 * 30 * 45) do 30 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (45 * 35 * 20) do 5 kg - zdarma. Za každý další příplatek za kg 5 PLN.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací