• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kherson - Szczecin

Perzhylo Yu.T.
Odjezdy: 4 Kvě, 5 Kvě, 6 Kvě, 7 Kvě, 8 Kvě, 9 Kvě, 10 Kvě, 11 Kvě, 12 Kvě, 13 Kvě
  1. 21:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 22:50Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 01:00Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  4. 05:55Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 09:00Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  6. 11:10Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  7. 13:25Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  8. 15:55Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 16:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 17:50Rava Ruska celnice (UA-PL)
  11. 18:50Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 20:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 5a
  13. 23:15Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  14. 01:20Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  15. 04:30Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 07:20Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  17. 08:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  • Dopravce: Perzhylo Yu.T.
  • Zavazadla: 1 ks (20 * 30 * 50) do 20 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (10 * 20 * 30) do 5 kg - zdarma. Dodatečné zavazadlo - dle dohody s řidičem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací