• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Kherson

Perzhylo Yu.T.
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp
  1. 17:50Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 19:10Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  3. 21:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 00:55Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  5. 03:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 06:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 5a
  7. 08:45Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 09:45Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 12:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 12:50Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  11. 15:10Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  12. 17:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  13. 19:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  14. 22:45Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  15. 02:10Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  16. 04:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 06:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Perzhylo Yu.T.
  • Doplňující informace: Departure delays from cities across the territory of Ukraine are possible.
  • Zavazadla: 1 ks (20 * 30 * 50) do 20 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (10 * 20 * 30) do 5 kg - zdarma. Dodatečné zavazadlo - dle dohody s řidičem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací