• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Gdynia - Kherson

Perzhylo Yu.T.
Odjezdy: 28 Úno, 1 Bře, 2 Bře, 3 Bře, 4 Bře, 5 Bře, 6 Bře, 7 Bře, 8 Bře, 9 Bře
  1. 17:50Gdynia Aut. Nádr., Pl.Konstytucji, 1
  2. 18:50Gdansk Aut. Nádr., ul.3 Maja 12
  3. 21:50Bydgoszcz Aut. Nádr. , ul. Jagiellońska, 58
  4. 00:40Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  5. 03:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 06:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 5a
  7. 08:45Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 09:45Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 12:20Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  10. 12:50Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  11. 15:10Ternopil Aut. Nádr., Zhivova, 7
  12. 17:15Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  13. 19:50Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  14. 22:45Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  15. 02:10Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontayevskaya, 58
  16. 04:40Mykolaiv Aut. Nádr., av. Bogoyavlenskiy, 21
  17. 06:20Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho (Budionnoho), 1
  • Dopravce: Perzhylo Yu.T.
  • Doplňující informace: Departure delays from cities across the territory of Ukraine are possible.
  • Zavazadla: 1 ks (20 * 30 * 50) do 20 kg - zdarma. Příruční zavazadlo (10 * 20 * 30) do 5 kg - zdarma. Dodatečné zavazadlo - dle dohody s řidičem

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací