• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Liberec

Pavluks-Trans
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
  1. 06:20Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 08:20Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  3. 09:20Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  4. 10:50Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  5. 11:20Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  6. 12:10Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  7. 12:25Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  8. 14:50Lviv Vlak. Nádr., pl. Dvirtseva, 1
  9. 16:20Stryi ul. Ivana Bahrianoho, 4
  10. 18:40Mukachevo Aut. Nádr., ul. Akademika Pavlova, 14/16
  11. 19:20Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2
  12. 20:00Chop celnice (UA-HU)
  13. 04:30Budapest Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131
  14. 08:00Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  15. 10:30Praha Aut. Nádr. "Florenc"
  16. 11:30Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
  17. 12:30Jablonec nad Nisou Aut. Nádr.
  18. 13:00Liberec Aut. Nádr., ul. Vaňurova 885/5
  • Dopravce: Pavluks-Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: 1 ks. 25 kg (50x50x80) a příruční zavazadlo - zdarma, každý další ks- za příplatek

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací