• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kyiv - Goleniow

Volodymyretstransservis
Odjezdy: 18 Července, 21 Července, 25 Července, 28 Července, 1 Srp, 4 Srp, 8 Srp, 11 Srp, 15 Srp, 18 Srp
  1. 08:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  2. 10:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  3. 13:05Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  4. 13:45Kostopol Aut. Nádr. "Kostopil", ul. Burova, 19
  5. 14:40Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. "Sarny", ul. Belgorodska, 39
  6. 15:55Manevychi Aut. Nádr., ul. Lutska, 9
  7. 18:00Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 18:10Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 19:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  10. 20:50Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  11. 22:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  12. 23:25Tomaszow Mazowiecki Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  13. 23:59Piotrkow Trybunalski ul. Polskiej Organizacji Wojskowej, 12
  14. 01:10Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  15. 03:10Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  16. 05:15Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  17. 07:10Swiebodzin Aut. Nádr., ul. Grottgera, 5
  18. 08:20Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  19. 10:10Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  20. 10:45Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  • Dopravce: Volodymyretstransservis
  • Zavazadla: 1 ks.do 25kg 90x40x30 cm zdarma, každá další 10% z ceny přepravního dokladu

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací