• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Berdiansk - Kharkiv (08:40)

Еlit Bus
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 08:40Berdyansk Aut. Nádr., pr. Zakhidnyi, 4
  2. 08:45Berdyansk Aut. Zastavka "Palats Sportu", Melitopolske shose, 20
  3. 08:50Berdyansk Aut. Zastavka "Kyiv", Melitopolske shose, 93
  4. 10:20Tokmak ul. Centralna, 46, supermarket "ATB"
  5. 10:30Tokmak Aut. Nádr., ul. Gogolia, 93
  6. 11:00Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Zastavka, ATB Supermarket, Centrální Boulevard, 14A
  7. 11:10Vasylivka (Zaporizska obl.) Aut. Nádr., ul. Soborna, 1a
  8. 12:10Zaporizhia Vlak. Nádr., pr. Sobornyi, 1
  9. 12:30Zaporizhia Aut. Nádr., pr. Sobornyi, 20
  10. 12:40Zaporizhia pr. Sobornyi, 146
  11. 12:50Zaporizhia Autobusová zastávka, pr. Sobornyi, 216 (poblíž obchodu "Planet of the Apes")
  12. 14:00Dnipro Autobusová zastávka, "Epicentr", Zaporizke shose, 63
  13. 14:10Dnipro Autobusová zastávka "Circus", Sicheslavska naberezhna, 33
  14. 14:30Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  15. 14:37Dnipro Vlak. Nádr., pl. Vokzalna, 11
  16. 15:20Novomoskovsk Aut. Nádr., ul. 195 Srelkovoi Divisii, 1A
  17. 15:30Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, památník MiH
  18. 16:10Pereschepyne Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 25
  19. 16:17Pereschepyne ul. Shevchenka, 61, "Ukrposhta"
  20. 17:10Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  21. 18:35Pisochin Dálnice Poltava, 149/2 (u "ATB")
  22. 18:45Kharkiv ul. Poltawa Way, 160
  23. 18:50Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  24. 18:55Kharkiv Nádraží "Yuzhny" (ul. Poltavsky Shlyakh, 58, "McDonalds")
  25. 19:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  26. 19:10Kharkiv Aut. Nádr., prospekt Gagarina, 22
  • Dopravce: Еlit Bus
  • Doplňující informace: It's possible to transport bicycles, baby carriages, animals (with a separate seat) - check with the carrier.
  • Zavazadla: 10% od ceny jizdenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-3 let (bez místa)
    10% Děti 4-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací