Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 4005 Рига - Прага

12:30 Riga Aut. Nádr., ul.Pragas iela 1
14:50 Panevėžys Autobusu stotis, Savanoriu a. 5
15:15 Vilnius Autobusu stotis, Sodu g.22
16:50 Kaunas Kaunakiemio g. 9,
18:10 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:20 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
06:45 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:40 Magdeburg ZOB am Hbf
10:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:55 Gottingen Hbf. Berliner Str.
12:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:30 Giessen Parking Autobahn Fernbusse, róg Licher Str. i Automeile Str.
15:25 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
16:00 Darmstadt Hbf-West-Seite, Zweifalltorweg, Bus Stop opposite Parking
16:50 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
17:55 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:30 Baden-Baden Hauptbahnhof DB
19:25 Strasbourg Place de l Etoile Dépose autocars de l étoile
19:50 Offenburg Okenstraße 74, near "Kaufland", opposite AVIS
20:50 Freiburg im Breisgau Busbahnhof/Hbf Bussteig 6
Dopravce: ECOLINES
Slevy: 50% Děti 5-12 let (pouze s rodiči)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Riga - Freiburg im Breisgau

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací