Podle času
Podle ceny

Linka 86 Koln - Nardo

Odjezdy: Po, So
07:00 Köln airport Flughafen ZOB
09:20 Frankfurt am Main Hbf. Südseite, Stuttgarter
09:55 Darmstadt Hbf - West - Seite Zweifalltorweg
10:30 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
11:55 Karlsruhe Hbf. Südseite Hinterm Hauptbahnhof
13:15 Stuttgart airport Airport Busterminal SAB
14:30 Ulm Neue Strasse
15:40 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
16:35 München Fröttmaning P+R Parkplatz
02:50 Pescara Città S.Angelo-Via Mulino del G.
05:00 San Severo Stazione FS
05:45 Foggia Stazione FS
06:20 Cerignola Transfer
07:55 Gioia del Colle Via F. II di Svevia Q8
08:25 Massafra Via Magna Grecia c/o Agip
08:45 Taranto Porto Mercantile
09:10 Grottaglie Piazzale Unicef
09:25 Francavilla Fontana Via x Grottaglie Distr.TOTAL
10:00 Brindisi Via Galanti 1 Ist. Prof.
10:35 Lecce Foro Boario c/o parcheggio bus
11:05 Maglie Via F.lli Piccinno,35
11:35 Galatone Via Lecce - Area serviz. AGIP
11:55 Gallipoli P.le Cimitero SS per Alezio
12:10 Nardò Via XXV Luglio n° 7
Dopravce: Marino Autolinee
Zavazadla: 2ks.do 30kg (140 cm)-zdarma
Slevy: 15% Mládež do 25 let
15% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Frankfurt am Main - Nardò

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací