Podle času
Podle ceny

Linka Praha - Varna

Odjezdy: Po, So
10:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
12:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
14:40 Bratislava Aut. Nádr. Mlynske Nivy
15:50 Wien Stadion Center, Olympiaplatz 2
23:35 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
03:15 Sibiu Aut. Nádr. Turnișor
05:50 Pitesti Aut. Nádr. ”SUD”
07:20 Bucuresti Aut. Nádr. Rahova Sos. Alexandriei nr.164
08:45 Ruse Aut. Nadr.,blvd Tsar Osvoboditel 156
09:45 Razgrad Aut. Nádr.
10:45 Shumen Aut. Nádr.
12:00 Varna Aut. Nádr., ul.Vl.Varnenchik 158
Dopravce: Omega Group 84
Zavazadla: 1ks.do 20kg-zdarma, každe dalši od 20 BGN
Doplňující informace: Extra payment for bicycles - 10 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce
30% Ditě od 7-12 let
50% Ditě od 3-7 let
90% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Praha - Varna

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací