Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka Kiev - Dortmund (north)

07:15 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
09:30 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
11:45 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
15:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
02:10 Cottbus Aut. Nádr.
04:15 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
06:10 Schwerin Rasthof Stolpe
08:00 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
09:45 Bremen Hbf.,SinemaXX, Breitenweg 25
11:30 Osnabruck ZOB
12:40 Munster ZOB
13:45 Dortmund ZOB bei Hbf
Dopravce: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 1.5 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible
Slevy: 10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
10% Student
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Kiev - Dortmund

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací