Podle času
Podle ceny

Linka Bonn - Kiev (center)

Odjezdy: 30 Června, 1 Července, 5 Července, 7 Července, 8 Července, 12 Července, 14 Července, 15 Července, 19 Července, 21 Července
04:15 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
04:45 Köln airport Flughafen ZOB
06:00 Düsseldorf Hbf, Fernbusbahnhof, Worringer Str. 140
06:45 Duisburg Hbf., ZOB
07:15 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
07:45 Bochum ZOB
08:15 Dortmund ZOB, Steinstrasse
09:30 Paderborn Hbf. Bahnhofstr. 29
10:45 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
13:30 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
14:15 Jena Aut. Nádr. "Paradies"
15:30 Leipzig ZOB
17:00 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
09:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
14:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: Shewchenko/Karpaten&Krim Tours
Zavazadla: 2 ks.do (60x40x40)-zdarma, každe dalši 1kg od 5 EUR.
Doplňující informace: Carriage of animals is not possible
Slevy: 10% Student
10% Invalida
10% Důchodce od 60 let
20% Ditě od 4-12 let
50% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Bonn - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací