• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Chernivtsi - Warszawa

P-TRANS/TzOV P-TRANS
Odjezdy: 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června, 26 Června, 27 Června, 28 Června, 29 Června
  1. 16:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  2. 16:10Chernivtsi Vlak. Nádr., ul. Gagarina, 23
  3. 16:20Chernivtsi Aut. Zastavka "Drizhzavod"
  4. 17:20Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  5. 18:30Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  6. 19:40Ivano-Frankivsk Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna, 2
  7. 20:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  8. 20:25Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  9. 20:40Burshtyn "Fotbalový míč", ul. Mitskevitcha 49
  10. 21:00Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  11. 22:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  12. 00:30Hrushiv celnice (UA-PL)
  13. 01:00Budomierz celnice (PL-UA)
  14. 03:10Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  15. 07:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  • Dopravce: P-TRANS/TzOV P-TRANS
  • Doplňující informace: Carriage of bicycles in disassembled state and in a cover is possible, extra pay - 300UAH/50PLN.Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2ks.(80x40x40) do 50 kg-zdarma, každe dalši 1kg od 2% z ceny jízdenky
  • Slevy: 10% Skupina 6 a více osob
    10% Mládež 12-26 let
    10% Cestující od 60 let
    20% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací