• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Chernivtsi - Warszawa

P-TRANS/TzOV P-TRANS
Wyjazdy: 20 Cze, 21 Cze, 22 Cze, 23 Cze, 24 Cze, 25 Cze, 26 Cze, 27 Cze, 28 Cze, 29 Cze
  1. 16:00Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Holovna, 219
  2. 16:10Chernivtsi Dworzec PKP, ul. Gagarina, 23
  3. 16:20Chernivtsi Przystanek autobusowy "Drizhzavod"
  4. 17:20Sniatyn Dworzec PKS, ul. Vinnichenka, 1
  5. 18:30Kolomyya Dworzec PKS, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  6. 19:40Ivano-Frankivsk Dworzec PKP, pl. Pryvokzalna, 2
  7. 20:00Ivano-Frankivsk Dworzec PKS, ul. Horbachevskoho, 14а
  8. 20:25Galych Stacja paliw "OKKO" ul. Okrużna, 1
  9. 20:40Burshtyn "Piłka nożna", ul. Mitskevitcha 49
  10. 21:00Rohatin Dworzec autobusowy, ul.Galycka 8
  11. 22:00Lviv Dworzec PKS, ul. Stryiska, 109
  12. 00:30Hrushiv cło (UA-PL)
  13. 01:00Budomierz cło (PL-UA)
  14. 03:10Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia, 6
  15. 07:00Warszawa Dworzec PKS "Zachodni", al. Jerozolimskie, 144
  • Przewoźnik: P-TRANS/TzOV P-TRANS
  • Informacje dodatkowe: Możliwość przewozu rowerów tylko w zdemontowanym stanie w okładce z dopłatą 300UAH/50PLN.Możliwy zmiana autobusu.
  • Bagaż: 2 bagaży (80x40x40) do 50kg za darmo, każdy dodatkowy 1kg od 2% ceny biletu
  • Rabaty: 10% Grupa od 6 osób
    10% Młodzież 12-26 lat
    10% Pasażerowie powyżej 60 lat
    20% Dzieci 0-12 lat

Szukanie trasy. Proszę czekać.

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation